כאשר מקימים עסק, שותפים בו או עובדים בו המטרה הראשית היא ליצר צמיחה עקבית בתוצאות העסקיות. אבל גם לאחר ניהול הדוק, תכנון קפדני והשגת היעדים יכולות להיגרם תאונות ונזקים אשר סכומם הוא גבוה מאוד ויכול להוביל להפסדים או במקרים מסויימים אף לחיסולו של העסק. ביטוח לעסקים הוא ביטוח מורכב אשר נותן מענה למקרי הקיצון הללו ויכסה כל נזק אפשרי שיכול להיגרם לעסק ולעובדיו.

מטרתו העיקרית של סוג ביטוח זה היא לשפות את הנפגע ולהביאו למצב שקדם לאירוע הביטוחי – הן מבחינת הרכוש והן מבחינת אבדן הנזק (אשר ייגרם כתוצאה מכך שהעסק סגור לתקופה ממושכת, וגם לכשייפתח, מתקופת הזמן עד שיחזור למחזורי הפעילות הרגילים טרם קרות מקרה הביטוח).
ביטוח עסקים כולל בתוכו מגוון רב של ביטוחים כגון: ביטוח לבתי עסק (אש, פריצה, רעידת אדמה, נזקי טבע ועוד), ביטוח חבות מעבידים, ביטוח צד ג', ביטוח הנדסי, ביטוח אובדן רווחים, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח שבר מכני, ביטוח רכוש במעבר, ביטוח כספים ועוד.

לסוכנות כרמים ניסיון עשיר בעבודה עם עסקים ממגזרים שונים. באפשרותנו לתת הצעות אטרקטיביות  במגוון של ענפים כמו נדל"ן, תעשייה, עסקים קטנים, בתי קפה, מסעדות וכדומה.
כרמים מציעה ללקוחותיה את כל העוצמה, הידע והמקצועיות שצברנו עם השני על מנת להתאים את ביטוח העסק הנכון ביותר עבורכם כמו כן, ביטוח אחריות מקצועית.

מה כולל ביטוח עסק?

ביטוח עסק הוא ביטוח שבא  לענות על תרחישים שונים אשר יכולים לקרות בעסק ולפגוע בו. הכיסוי כולל ביטוח לנזק בזדון הנגרם על ידי פריצה, שריפה וגניבה, נזקי רכוש שונים, נזקי טבע , רעידת אדמה  ונזקי צנרת. בנוסף, ביטוח עסקים כולל כיסויים על תכולה, מערכות מחשוב, תאונות, כספים ודו"חות, פגיעה בצד שלישי, עובדים, אחריות מוצר, אחריות בעת העברת סחורה, עבודות קבלניות, אחריות מקצועית ועוד. כל דבר שתוכלו לחשוב עליו, מסופת חול שפגעה בייצור ועד להצתה בזדון, נכלל בביטוח זה.

למה צריך ביטוח לעסק?

עסק  – קטן או גדול – הוא מבנה פיננסי ותפעולי שמכיל מערכות רבות. החל מאמצעים טכנולוגיים, מוצרים, חומרים, כסף וכמובן – הון אנושי. לכל אחד מהגורמים המרכיבים את העסק עלול לקרות נזק בטעות או בזדון. ללא ביטוח נכון, העלויות לכיסוי התקלות הן גבוהות מאוד ויכולות לגרום נזק בלתי הפיך לעסק.

רכישת ביטוח עבור עסק היא דבר מקובל בעסקים והיא מעניקה לבעלים ולעובדים חופש פעולה, ללא חשש מהוצאות מיותרות. עלות הביטוח משתנה בהתאם לגודל העסק, לרמת הסיכון ולכמות העובדים.

ביטוח למתווכים

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

צרו איתנו קשר:

Call Now Buttonלקבלת הצעה מיוחדת חייגו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן