ביטוח לעסקים

מטרת העל של כל עסק היא לייצר הכנסות וצמיחה עקבית. אבל גם לאחר ניהול הדוק, תכנון קפדני והשגת היעדים עשויות להיגרם תאונות ונזקים אשר סכומם גבוה ועלול להוביל להפסדים או במקרים מסוימים לסגירה של העסק. ביטוח לעסקים הוא ביטוח מורכב אשר נותן מענה למקרים הללו וממזער את הסיכונים הקיימים לעסק ולעובדים.

מטרת הביטוח היא להגן על העסק ובמקרה של נזק לשפות את המבוטח ולהביאו למצב שקדם לאירוע, הן מבחינת הרכוש והן מבחינת אבדן הרווחים, לדוגמא במקרה בו העסק נסגר לתקופה ממושכת עקב הנזק, וגם לכשייפתח, מתקופת הזמן עד שיחזור למחזורי הפעילות הרגילים טרם קרות מקרה הביטוח.
ביטוח עסקים כולל בתוכו מגוון רב של ביטוחים כגון:

ביטוח לבתי עסק (אש, פריצה, רעידת אדמה, נזקי טבע ועוד)

ביטוח חבויות: חבות מעבידים, ביטוח צד ג', אחריות מקצועית, חבות המוצר.

ביטוח הנדסי, ביטוח אובדן רווחים, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח שבר מכני, ביטוח רכוש במעבר, ביטוח כספים ועוד.

לכרמים ניסיון עשיר בעבודה עם עסקים ממגזרים שונים. באפשרותנו לתת הצעות אטרקטיביות במגוון רחב של ענפים כמו נדל"ן, תעשייה, עסקים קטנים, בתי קפה, מסעדות וכדומה.
כרמים מציעה ללקוחותיה את הידע, המקצועיות והיכולות שצברנו עם השנים על מנת להתאים את הביטוח הנכון ביותר עבורכם, הכולל גם מענה לביטוח החבויות כגון ביטוח אחריות מקצועית.

מה כולל ביטוח עסק?

ביטוח עסק נותן פתרון ביטוחי למגוון תרחישים שונים אשר עלולים להתרחש ולפגוע בעסק.

כיסוי ביטוחי כנגד נזקי אש, מים ונזקי צנרת, נזקי טבע, פריצה, שוד, נזק בזדון, צד ג', חבות מעבידים, אחריות המוצר, אובדן רווחים ועוד הרחבות רבות  מערכות מחשוב, ביטוח סייבר, תאונות, כספים ודו"חות, העברת סחורה, עבודות קבלניות, אחריות מקצועית ועוד. הכיסוי הוא רחב ויצירתי מסופת חול שפגעה בייצור ועד להצתה בזדון. לכל עסק יש את הייחודיות שלו ולכן חשוב לבנות את הכיסוי הביטוחי באופן שנותן מענה הכי נכון ומדויק לעסק שלך. 

למה צריך ביטוח לעסק?

עסק, קטן או גדול, הוא מבנה פיננסי ותפעולי שמכיל מערכות רבות. החל מאמצעים טכנולוגיים, מוצרים, חומרים, כסף ועד להון אנושי. לכל אחד מהגורמים המרכיבים את העסק עלול להיגרם נזק בטעות או בזדון. ללא ביטוח נכון, עלויות תיקון התקלות והנזקים עלולות לגרום נזק בלתי הפיך לעסק.

ביטוח עסק הוא דבר מקובל ומאפשר לבעלים ולעובדים חופש פעולה, ללא חשש מהוצאות מיותרות. עלות הביטוח מושפעת ממספר גורמים בהתאם לגודל העסק, המחזור, רמת הסיכון ומספר העובדים.

ביטוח לעסקים

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח לעסקים

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

צרו איתנו קשר:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח לעסקים

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

אנחנו כאן בשבילכם!

יש לכם שאלות?
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?
התייעצו עם המומחים שלנו!

חייגו עכשיו: 03-6126455
או השאירו פרטים:

דילוג לתוכן