ביטוח סייבר

כל ארגון חשוף לסיכונים, בין אם מדובר בסיכוני מזג אוויר, סיכונים כלכלים, או בסיכונים פיזיים. להתממשות הסיכונים הללו עשויות להיות השלכות על הארגון ובין היתר גם השלכות כלכליות, לעיתים כבדות מאוד.

התפתחות הסייבר

עם התפתחות הסייבר, והתלות של ארגונים בתפקודו התקין, התפתחו סוגים חדשים של סיכונים למערכות המידע ולתשתיות מבוקרות המחשב שחייבו ארגונים להיערך אחרת ולהתייחס לסיכונים סייבר כחלק חשוב ועקרוני מתהליך ניהול הסיכונים. היות והסיכונים הם רבים ומגוונים וקצב ההתפתחות וגילוי החולשות הוא מהיר מאוד, תהליך ניהול הסיכונים הוא מורכב והערכת סיכונים אלה נעשית באופן תדיר ומחזורי במגוון רחב של שיטות. מה קורה כאשר ארגון מזהה את הסיכונים ואין לו את המשאבים הדרושים כדי להקטין רמת הסיכון או במקרה שהתממשות הסיכון תגבה מחיר כלכלי כבד שהארגון מעריך שלא יוכל לעמו בו? כאן נכנס לתמונה מוצר ביטוחי שהתפתח בשנים האחרונות – ביטוח סייבר

ביטוח סייבר

פוליסת ביטוח סייבר

פוליסות ביטוח סייבר מכוונות להפסדים של צד שלישי או צד ראשון (החברה הנתקפת) שנגרמו  מאירוע שבדרך כלל יוגדר כ"חדירה בלתי מורשית למערכות המידע של המבוטח". ביטוח להפסדי צד שלישי  הוא ביטוח על הפסד לצד אחר שהוא לא המבוטח, ושהמבוטח חב על פי חוק

ביטוח להפסדי צד ראשון  הוא ביטוח שבו אירוע למבוטח גורם לו להפסד וחברת הביטוח תפצה אותו על ההפסד הכספי.

סוכנותינו עובדת בשיתוף פעולה עם החברות הגדולות במשק בתחום הסייבר

ולאחרונה אף אנו משווקים ביטוח סייבר דיגיטלי מבית מנורה מבטחים.

את הביטוח ניתן לרכוש במספר דקות בודדות ממחשב המשרד. כמו כן ביטוח לעסקים 

לרכישה מיידית של פוליסת ביטוח סייבר – לחצו כאן!

שאלות נפוצות בנושא ביטוח סייבר

ביטוח הסייבר הינו ביטוח הנותן מענה לסכנה החדשה בעידן הטכנולוגי, תקיפות הסייבר, ומספק מסלולים שונים המבטחים את הארגון והעובדים בו במקרה של תקיפת סייבר.

ביטוח הסייבר מיועד לארגונים, חברות, ועסקים בעלי מידע רגיש החשופים לתקיפות סייבר ולגניבת מידע.

מתקפת סייבר, או בשמה העברי התקפת רשת, הינה חדירה של גורם זר למערכות הממוחשבות, תשתיות או רשתות המחשב ללא אישור מהגורם המפקח, תוך כוונת זדון. 

ישנן 2 מתקפות סייבר עיקריות שהן הנפוצות ביותר כיום:

  1. DOS/DDOS – מתקפת סייבר שמטרתה להביא לקריסת הרשת המרכזית. 
  2. Dictionary Attack\Brute Force – מתקפת סייבר שמטרתה להגיע אל הסיסמאות הרגישות ברשת. 

ניתן לקבל פיצוי כספי במקרה של מתקפת סייבר בהתאם לפוליסה הנבחרת. הפיצויים הכספיים יגיעו בעקבות אובדן מידע חשוב, דליפת מידע של לקוחות, פגיעה במוניטין או אפילו במקרים בהם תיאלצו לשלם כופר להאקר המפגע כל זאת בהתאם לפוליסת הביטוח.

פוליסת ביטוח הסייבר מכוונת להפסדים של צד שלישי (לקוחות החברה) או צד ראשון (החברה עצמה) הנגרמים מאירוע של חדירה בלתי מורשת למערכות המידע של המבוטח ובהתאם לפוליסת הביטוח.

ישנה פוליסה המכסה הפסדים של צד ראשון (החברה עצמה) בלבד, וישנה פוליסה המכסה הפסדים של צד שלישי (לקוחות החברה, מוניטין החברה וכו) במקרים של תקיפת רשת.

בדרך כלל המפגעים במתקפות הסייבר הינם האקרים, שחודרים למערכות מידע על מנת לגנוב מידע רגיש ולאחר מכן לסחוט דמי כופר מהחברה אליה חדרו. 

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח סייבר

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

צרו איתנו קשר:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח סייבר

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

אנחנו כאן בשבילכם!

יש לכם שאלות?
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?
התייעצו עם המומחים שלנו!

חייגו עכשיו: 03-6126455
או השאירו פרטים:

דילוג לתוכן