פעילות גופנית מקצועית היא ענף מבורך. אין כמו להעניק לאנשים אחרים תחושה טובה לגבי עצמם וגופם, תוך שאתם בעצמכם שומרים על כושר ועוסקים בתחום מתגמל שאתם מתחברים אליו וממלא אתכם סיפוק בהיבטים שונים.

יחד עם זאת, כמאמני כושר אתם מודעים יותר מכולם לבעיות השונות שעלולות לצוץ עקב פעילות ספורטיבית אינטנסיבית. פציעות, פגיעות בגפיים, שברים, חולשה ואפילו בעיות לב וריאות, כל אלו יכולים להיות מנת חלקם של המאמנים ושל המתאמנים.

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר, הוא פוליסה מיוחדת אשר מגנה על המאמנים מפני תביעות המתאמנים. הביטוח מכסה למעשה את סכום הוצאות בית המשפט וסכום התביעה, במידה והמתאמן מוכיח כי נגרם לו נזק כתוצאה מרשלנות. גם אם אתם בטוחים בעצמכם ויודעים שאתם מאמנים מקצועיים עם שירות מעולה, רצוי לרכוש את הפוליסה על כל מקרה שלא יבוא, שכן ספורט יכול להביא עמו אתגרים ואירועים בלתי צפויים.

למי מתאים ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר?

הפוליסה מתאימה לכל סוגי המאמנים: כאלו עם סטודיו משלהם, כאלו המפעילים קבוצות ריצה או אימונים בפארקים ושטחים פתוחים, מאמנים אישיים בבית הלקוח ומאמנים בחדרי כושר. כל מאמן זקוק לביטוח אחריות מקצועית אשר תגן עליו במידת הצורך ותפחית לו משמעותית עלויות במידה של תביעות.

סוכנות הביטוח כרמים היא אחת מהחברות שמציעות פוליסה של ביטוח אחריות מקצועית למאמנים ולמאמני כושר ומקפידה על נוסח מפורט המכסה את המאמן בכמה שיותר סיטואציות. זהו המפתח לאימון בראש שקט וידיעה כי לא משנה מה יקרה, פוליסת הביטוח שלכם יכולה לכסות את עלויות הנזק.

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר