ביטוח תכשיטים

מי בכלל צריך ביטוח תכשיטים? הרי שום דבר לא יכול לקרות לטבעות, העגילים, המחרוזות, הצמידים ויתר התכשיטים היקרים ללבי, נכון? מה כבר ההסתברות שמישהו יפרוץ אליי לבית?

אז זהו, שדי גבוהה.

רבים נופלים קורבן לפריצות זדוניות מצד גנבים מומחים, היודעים בדיוק כיצד לאתר את המקום שבו החבאתם את התכשיטים היקרים לכם, שחלקם עברו מדור לדור במשפחה ובעלי ערך רגשי משמעותי עבורכם. התחושה לאחר פריצה כזו היא איומה. למחיר הרגשי הכבד ולתחושת חוסר האונים נלווה נזק כספי בלתי מבוטל, המציב אתכם במצב שאינו פשוט כלל.

מדוע כדאי לעשות ביטוח תכשיטים ?

ביטוח תכשיטים יגן עליכם מפני התוצאה הבלתי רצויה של הפסד כספי משמעותי כתוצאה מגניבת עדיים כאלו ואחרים, ויבטיח שתפוצו על כך. באופן זה לא תיאלצו "להשקיע" חלק ניכר מהונכם באותם תכשיטים, ולהפוך אותו לתלוי בכך שיישארו, פיזית בידיכם.

ביטוח תכשיטים בהתאמה אישית

בבואכם לבחור את סוכנות הביטוח שדרכה תבצעו ביטוח תכשיטים, עליכם להקפיד על כך שתעמוד בסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, מקצועיות ושירות. עליה להיות חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום, שעובדיה מעניקים יחס אנושי ואכפתי לכל לקוחותיה והמעניקה ביטוח איכותי ומקיף בתנאים משתלמים.

כזו היא בדיוק כרמים סוכנות לביטוח. ביטוח תכשיטים דרכה יבטיח שתוכלו לישון בראש שקט ולדעת שאתם בידיים בטוחות, ומוגנים מפני כל ניסיון פלילי להיכנס למרחב הפרטי שלכם ולקחת את מה ששייך לכם.

נשמח לעמוד לשירותכם, ללוותכם לאורך כל הדרך ולסייע לכם לעשות את ביטוח התכשיטים האיכותי, המקיף והמשתלם ביותר. משום שבכל הנוגע לעתיד התכשיטים שלכם ולשוויים הרגשי והכספי כאחד – אין שום סיבה שבעולם שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר. כמו כן, ברשותינו ביטוחים נוספים כמו ביטוח יהלומים ועוד, לקבלת פרטים נוספים צרו איתנו קשר.

ביטוח תכשיטים

שאלות ותשובות בנושא ביטוח תכשיטים

לכולנו יש תכשיטים בעלי ערך סנטימנטלי, כאלה שעוברים במשפחה כבר במשך דורות והדאגה שלנו כלפיהם היא באמת קצת אחרת משום שחשוב לנו שחס וחלילה לא ייאבדו או ייגנבו. כמו כן, לצד התכשיטים בעלי הערך הסנטימנטלי, הרגשי יש גם התכשיטים היפים שאנחנו אוהבים בלי קשר ועונדים אותם ביום יום או באירועים מיוחדים. חשוב לדעת שגניבת תכשיטים אכן קיימת בבתים פרטיים, בדירות, באירועים ועוד.

התשובה היחידה שיש היא – ביטוח תכשיטים שיכול להיות מאוד יעיל לאחר אירוע של גניבת תכשיטים.

ביטוח תכשיטים מבטיח שתפוצו בהתאם במקרה של גניבת תכשיטים ויגן מתוצאה לא רצויה של הפסד כספי גדול מאוד וכמובן עוגמת נפש שאין לה מזור.

אם כן ביטוח תכשיטים מתאים לאנשים שיש להם בבית יותר משרשרת זהב אחת או שתיים או שלושה אפילו אלא הוא יותר מתאים לאנשים שיש ברשותם תכשיטים רבים או לחילופין תכשיט אחד או שניים יקרים מאוד ובעלי ערך סנטימנטלי.

כן, בהחלט! ברגע שאתם תיפגשו עם נציגי חברת הביטוח, תצטרכו לתת את האומדן של התכשיטים שיש ברשותכם ולפי כך נקבע מחיר הביטוח על פי התאמה אישית.

לסיכום

שנם הרבה מאוד חברות ביטוח מוכרות שמציעות ביטוח תכשיטים לצד הביטוחים הרגילים. חשוב מאוד לבדוק על מה מבוססת פוליסת הביטוח, האם מדובר על גניבת תכשיטים רק בפריצה לבית? או שאולי גם גניבת תכשיטים תוך כדי שוד ברחוב? ועוד. לכן, זה מאוד חשוב לבדוק את כל הפרטים לעומקם על מנת שנוכל להיות רגועים ובראש שקט שאכן פוליסת ביטוח תכשיטים שלנו תגן עלינו בשעת הצורך.

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח תכשיטים

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

צרו איתנו קשר:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח תכשיטים

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

אנחנו כאן בשבילכם!

יש לכם שאלות?
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?
התייעצו עם המומחים שלנו!

חייגו עכשיו: 03-6126455
או השאירו פרטים:

דילוג לתוכן