ביטוח יהלומים ותכשיטים

בין אם אתה בעל חנות תכשיטים, יצואן יהלומים, יצרן תכשיטים, יהלומים או אבני חן, אנו מתחייבים על בניית כיסוי ביטוחי המתאים לצרכיך הייחודיים, במחירים הולמים ואצל מבטחים מן השורה הראשונה.

כרמים יהלומים (לשעבר "כלל יהלומים") מבית כרמים סוכנות לביטוח הינה סוכנות חיתום, בעלת ניסיון של שנים בתחום ביטוח היהלומים, אבני חן, ביטוח תכשיטים, מתכות יקרות חפצי אמנות ואוספים יקרי ערך. 
אנו מבטחים את כל שרשרת הייצור והמסחר של דברי הערך, החל מיבוא יהלומי גלם, וכלה בחנויות תכשיטים – בארץ וברחבי העולם
.

בכרמים ביטוח יהלומים מירב תשומת הלב מופנית להרכבת פוליסה מותאמת אישית (TAILOR MADE), לפי צרכיו הייחודיים של כל לקוח, תחת מטריית ה- .Jewelers Block
הצוות המקצועי והמנוסה של כרמים יהלומים מייעץ ומסייע בבניית פוליסת הביטוח המתאימה והשגת הכיסוי ביטוחי המתאים אצל מבטחים בדירוגים גבוהים ואמינים
.

סוכנות ביטוח בינלואמית ליהלומים ותכשיטים

כרמים יהלומים הינה סוכנות ביטוח מורשית מטעם Lloyd's of London בישראל. משרדינו ממוקמים בקומפלקס בורסת היהלומים ברמת גן עם גישה ישירה לתעשיית היהלומים והתכשיטים של ישראל.


פוליסת ביטוח יהלומים ותכשיטים יקרים

ביטוח ייעודי לענף היהלומים והתכשיטים שמגן עליך מפני כל אובדן או נזק פיזי, תאונתי, מקרי ובלתי צפוי (למעט מספר סיכונים מפורטים) ומעניק כיסוי בסכומים גבוהים ובכיסויים ביטוחים רחבים, ובמחירים תחרותיים.

פוליסת הביטוח JB מכסה את מלאי הסחורה בהיקף רחב בהימצאה בחצרים (משרדים, מפעלים, חנויות, בתים פרטיים), במהלך טלטול הסחורה, מסירת הסחורה בנאמנות לצדדים שלישיים (כגון מתווכים, קבלנים ולקוחות) משלוחים, תערוכות ועוד, כל זאת בישראל וברחבי העולם.

ביטוח יהלומים

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח יהלומים ותכשיטים

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים: