ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר אנחנו מתכננים נסיעה לחו"ל אנחנו משקיעים מחשבה רבה וזמן במסלול, באתרים בהם נבקר, בבתי המלון וכל הדברים שיהפכו את החופשה לטובה ביותר. רובנו לא משקיעים כמעט זמן באספקט סופר-חשוב  ומבטחים את עצמנו מפני המקרה שבו חס וחלילה יקרה לנו משהו, ואז החופשה תהפוך לסיוט הגרוע ביותר.

באמצעות הביטוח נסיעות לחו"ל ניתן למזער את הנזק:

בעלות של דולרים בודדים ליום ניתן לנסוע בראש שקט ולדעת שבאמת התכוננו היטב לקראת הנסיעה.

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל שני סוגי ביטוחים:

  • ביטוח רפואי – טיפולים רפואיים בחו"ל עולים פי כמה מהטיפולים הרפואיים בארץ. ביטוח רפואי סטנדרטי כולל לא רק את עלויות הטיפול בחו"ל, אלא גם חילוץ, תרופות, פינוי אווירי לארץ, הוצאות נסיעה של מלווה ועוד. בעת רכישת ביטוח הנסיעות לחו"ל חובה לסמן את כל הפעילויות האתגריות בהן אתם מתכוונים לקחת חלק (סקי, צלילה, טיולי תרמילאים וכיו"ב), אחרת הכיסוי לא יחול עליהן. יש לשים לב כי קבוצות אוכלוסייה בסיכון (דוגמת נשים בהריון) או קבוצות אוכלוסייה שנוסעות לחו"ל בתדירות גבוהה (דוגמת אנשי עסקים) רוכשות ביטוח נסיעות לחו"ל שונה מן הביטוח הרגיל.

  • ביטוח כבודה ומטען – ביטוח נסיעות לחו"ל מכיל ביטוח המגן על המטען שלכם מפני אובדן, נזק או גניבה. אם חס וחלילה יקרה משהו לכל הציוד היקר שלכם (או גרוע מכך – לכל הקניות שכרגע ערכתם בחו"ל…) תפצה אתכם חברת הביטוח בעלות הכוללת. יש לשים לב שביטוח כבודה מוגבל בדרך כלל לסכום כסף מסוים, ומי שמעוניין לרכוש ביטוח בעלות גבוהה יותר צריך להצהיר על המטען האישי בביטוח נפרד.

לפני הנסיעה לחו"ל

לקראת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב להגיע לסוכנות הביטוח עם כמה שיותר פרטים על אופי הטיול. כדאי לקרוא את האותיות הקטנות של פוליסת הביטוח ולוודא כי היא אכן מכילה כיסוי כולל.

כרמים סוכנות לביטוח מתמחה בכל סוגי הביטוח הקיימים וביניהם גם בשירות ביטוח נסיעות לחו"ל.

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל -פספורט קארד >

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח נסיעות לחו"ל

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

צרו איתנו קשר:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

יש לכם שאלות?
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?
התייעצו עם המומחים שלנו!

חייגו עכשיו: 03-6126455
או השאירו פרטים:

דילוג לתוכן