ביטוח למתווכים

מתווכי נדל"ן עלולים למצוא עצמם חשופים לתביעות בגין רשלנות מקצועית. תחום תיווך נדל"ן כולל עסקאות בסכומים גדולים ולכן סכומי התביעה עשויים להיות גבוהים אף הם. על מנת להיערך למצבים של תביעות מקצועיות, מומלץ לנקוט צעד מקדים וחיוני שהינו רכישת ביטוח למתווכים. הפוליסה מספקת מענה למגוון מצבים של: טעות, רשלנות, השמטה בתום לב, טיפול חסר ועוד ומגנה מפני אירועים הנובעים מהפרת החובה המקצועית. פוליסת ביטוח מתווכים מכסה מגוון רחב של סיכונים וכוללת כיסוי הוצאות משפטיות. פוליסה זו שונה מפוליסה של ביטוח קבלנים עליה אפשר לקרוא באתר שלנו.

החשיבות ברכישת ביטוח מתווכים

מתווכי נדל"ן מחויבים לכללים הקבועים בחוק המקרקעין. החוק קובע כי רק מתווך בעל רישיון בתוקף, יכול ורשאי לעסוק בתחום וזאת לאחר שעמד בקריטריונים לקבלת רישיון תיווך. עמידה בכללים הקבועים בחוק, מצמצמת באופן משמעותי את החשיפה לתביעות, אולם, תפקידו של מתווך נדל"ן כולל התמודדות עם סיטואציות מורכבות ומצבים של טעות בשוגג או עוגמת נפש אליהם מומלץ להיות ערוכים מבעוד מועד באמצעות ביטוח מתווכים. תחום עיסוקו של מתווך נדל"ן הינו לספק שירות ללקוח, אך זהו תחום בעל אופי משפטי שכן מדובר בתיווך בין המוכר לקונה וזאת כאשר המתווך עומד בין שני הצדדים. עובדה זו, חושפת את המתווך לסכנה לתביעות הן מצד המוכר והן מצד הקונה.

ביטוח למתווכים

הגנה מקיפה למתווך למגוון צרכים וסיכונים

פוליסת הביטוח מספקת הגנה מקיפה לסיכונים מקצועיים שונים בהם:

  • אובדן מסמכים
  • הפרת חובה מקצועית שמקורה בטעות בתום לב, רשלנות מקצועית או השמטה.
  • כיסוי אחריות שילוחית
  • כיסוי הוצאות משפטיות לטיפול בתביעות.

ביטחון אישי ושקט נפשי מקצועי

רכישת פוליסת ביטוח מתווכים מתבצעת בהתאמה לצרכי הלקוח הייחודיים ומאפייני העיסוק שלו. הביטוח מעניק שקט נפשי והגנה מיטבית לכל אירוע וסיכון אפשרי וזאת במטרה להגן על מקור הפרנסה של המתווך. כרמים סוכנות לביטוח הינה מהמובילות בתחום הביטוח המקצועי בישראל ומעניקה ללקוחותיה שירות איכותי, מקצועי וחדשני בהתאמה לצרכי הלקוח ומתוך מחויבות ויצירת שותפות המעניקה ללקוח ביטחון מלא ושקט נפשי אישי ומקצועי.

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח למתווכים

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

צרו איתנו קשר:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח למתווכים

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

אנחנו כאן בשבילכם!

יש לכם שאלות?
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?
התייעצו עם המומחים שלנו!

חייגו עכשיו: 03-6126455
או השאירו פרטים:

דילוג לתוכן