ביטוח דירה

מהו ביטוח דירה?

ביטוח דירה מוצר שמעניק לכם כיסוי מפני נזק הנגרם לנכס ולרכוש שבתוכו משורה של מקרים קיצוניים כמו שריפות, אסונות טבע וגניבות. הדירה והרכוש בה היא אחד הנכסים הכי משמעותיים בחייו של אדם, ועל כן פוליסת ביטוח דירה היא מוצר שאין להמעיט בחשיבותו להתנהלות ולשקט הנפשי שלכם. פוליסת ביטוח דירה מורכבת משני חלקים עיקריים: ביטוח תכולה וביטוח מבנה. חשוב לציין, שאין כל חובה לבטח את שני המרכיבים הללו, אך לקוחות המעוניינים לרכוש את שניהם יוכלו ליהנות מהנחות בפרמיה.

מהו ביטוח מבנה?

ביטוח המבנה נועד לפצות את בעל הנכס כנגד סיכונים כמו שריפה, רעידת אדמה, התפוצצות, נזקי טבע, הצפות, תיקוני מים וצנרת. גובה הביטוח הנדרש למבנה הוא נגזרת המחושבת על בסיס עלות של בניית המבנה מחדש, ללא הרכיב של ערך הקרקע. 

כיום ניתן לרכוש הרחבה בביטוח מבנה לסיכון אש ורעידת אדמה גם עבור ערך הקרקע. הרחבה זו מיועדת למבנים משותפים בלבד ללא בתים פרטיים.

מהו ביטוח תכולה?

ביטוח התכולה מכסה את כל הרכוש המצוי בבית ומפצה על נזקים שנגרמים משריפה, פגעי טבע, גניבה, שוד, פריצה, הצפה או פגיעה בזדון. שימו לב שלמבוטח אין אפשרות לבטח רק חלק מהרכוש. שווי התכולה נקבע על פי הצהרות המבוטח או באמצעות בדיקה שמבצע מעריך תכולה  מטעם חברת הביטוח.

לרכישת ביטוח דירה כלל חברה לביטוח >

לרכישת ביטוח דירה גו ביטוח דיגיטלי >

לפרטים נוספים וקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור

ביטוח דירה

חייגו עכשיו: 03-6126455 או השאירו פרטים:

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

צרו איתנו קשר:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

יש לכם שאלות?
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?
התייעצו עם המומחים שלנו!

חייגו עכשיו: 03-6126455
או השאירו פרטים:

דילוג לתוכן