אמנת שרות של כרמים סוכנות לביטוח (1997) בע"מ

הגדרות:

  • אמנת שרות – מסמך המהווה מעין חוזה בין חברה הנותנת שירות לבין הציבור. האמנה מגדירה את יעדי השירות ומחייבת את החברה לעמוד בהם. באמנה מתחייבת החברה על רמת שירותיה לטובת הציבור. לעיתים האמנה מפרטת מה החברה מצפה מהציבור.

  • אמנה – הסכם, חוזה, בין קבוצת אנשים או בין מדינות ובו הסכמה לעשות משהו, לנהוג בדרך מסוימת, לעזור זה לזה.

  • שירות – מפעל או מערכת המספקים לציבור דברים שהוא זקוק להם. למשל, מוסד ממשלתי או מחלקה ממשלתית הממלאים תפקיד מסוים למען הציבור ורווחתו.

שירות מקצועי ואנושי

להעניק לך את השירות המקצועי והאישי ביותר. להיות השותף הנאמן שלכם בכל צרכי הביטוח שלכם. לעמוד לרשותכם, להקשיב, לסייע ולתת שירות מקצועי ואנושי.

אמינות מעל לכל

זהו הבסיס מתוכו אנו פועלים. להיות שקופים, אחראיים ותמיד ישרים. זוהי אבן היסוד ביחסים בינינו לבין לקוחותינו והסיבה שאנחנו הולכים יחד עשרות שנים עם אלפי לקוחות.

להיות קרובים ונגישים

שירות זה לא רק דיגיטל, מייל או טלפון ולשם כך אנשינו פרוסים ברבחי הארץ וערוכים לפגוש אתכם בכל מקום כדי להעניק לכם טיפול וייעוץ מצוין  – פנים מול פנים בעולם האמיתי.

פתרון שתפור לצרכים שלכם

לכל לקוח צרכים ורצונות שונים. תפקידנו הוא לנתח נכון את הפרופיל הפיננסי והפסיכולוגי שלכם ולבנות עבורכם את הפוליסה המתאימה ביותר. תפורה בדיוק למידות שלכם.

מתחייבים לגילוי נאות ושקיפות

בכל עסקה אנו מציגים לכם בצורה פשוטה ובהירה את המידע המהותי והרלוונטי אודות המוצר. ידע הוא כוח, וידע הוא גם ביטחון שאתם לא רק מקבלים את הפתרון הביטוחי הנכון – אלא גם בטוחים שקיבלתם אותו.

מתחייבים לשירות

גיבשנו עבורכם צוות של מומחים בענף הביטוח שמבין כי מקצועיות גבוהה לא שווה הרבה ללא שירותיות גבוהה וגישה אנושית. צוות כרמים זמין לכם לפגישה בסניפים ובכל אמצעי שתבחרו – נייד, פקס, מיילים, וואטסאפ. תרגישו נוח לדבר איתנו. אנחנו זמינים ומוכנים להעניק לכם מענה מהיר ואנושי.

את/ה מרכז עולמינו

אנחנו חותרים להעניק לכם תחושה כי בכל רגע נתון אתם הלקוח היחיד בחברה. את/ה הוא מרכז העשייה שלנו וכל מאמצינו מכוונים לשביעות הרצון שלך ולהעניק את הטיפול המקצועי והרגיש ביותר. זוהי הגישה האישית והישירה שלנו. שביעות הרצון שלך מהשירות ומהמוצרים שלנו היא הערך העליון עבורנו.

התחדשות ולמידה

אנו בסוכנות מאמינים בלמידה ובהתחדשות מתמדת כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים בשוק ובקצב השינוי הטכנולוגי והתרבותי בסביבה שלנו.

תודה לך שבחרת בנו, כרמים סוכנות לביטוח (1997) בע"מ