כרמים סוכנות לביטוח (1997) בע"מ

בטוח שאתם צריכים שותף מקצועי ואנושי

כרמים סוכנות לביטוח (1997) בע"מ נוסדה בשנת 1997 ע"י משה אדרי, למעלה מ-30 שנות ניסיון בענף הביטוח. לאורך השנים צמחה הסוכנות והתרחבה, אולם תמיד נשארנו נאמנים לחזון ברור המוביל אותנו אל העתיד: הענקת שירות מקצועי, איכותי וחדשני התפור לצרכי הלקוח – ללא פשרות. זהו הייעוד שמוביל אותנו והמחוייבות שהפכה אותנו לאחת מסוכנויות הביטוח המובילות והמוערכות בענף, עם אלפי לקוחות נאמנים לאורך שנים. מילת המפתח בבסיס העשייה שלנו היא ביטחון. הביטחון שלכם שיש לכם שותף מקצועי, אמין ומחוייב שהופך את החיים שלכם לבטוחים, נוחים ויעילים יותר. אנחנו איתכם בזמנים רגועים כדי למקסם את תכניות הביטוח שלכם, וכמובן גם בזמנים מאתגרים בהם נדאג להעניק לכם שירות מקצועי, מהיר ויעיל.

גישתנו היא לשלב בין אנושיות לבין מקצועיות. אנחנו מודעים לרגישות של נושא הביטוח בחיים של לקוחותינו. בחירה באפיק ביטוחי היא אחת ההחלטות החשובות בחיים. זהו תחום שמלכתחילה מגיע עם הרבה מטען רגשי וחרדות ולזה נוסף גם הפן האנליטי שמצריך הבנה גבוהה, בחירה בין אלטרנטיבות וראייה לטווח ארוך. אנחנו גאים להוביל את לקוחותינו בעולם הביטוח המשתנה אל עבר פתרונות שמייצרים עבורם את הערך הגבוה ביותר, וגאים להיות לצידם בכל אתגר שמצריך מחוייבות, הבנה עמוקה והתערבות מהירה.

 

One Stop Shop – בטוח שתוכלו לקבל את כל הפתרונות הנכונים

בעולם מורכב שנע קדימה במהירות ועם אינסוף אפשרויות בחירה, אנחנו מובילים את לקוחותינו והסוכנים שלנו לפתרונות הטובים ביותר עבורם. כל לקוח של כרמים עומד בליבת העשייה שלנו וסביבו אנו ממקדים את מאמצינו. מה שמייחד אותנו בתעשייה הוא קשת תחומים רחבה בה אנו פועלים. כרמים מספקת לקהל לקוחותיה מענה לכל ענפי הביטוח, מה שהופך אותנו ל-one stop shop אמיתי ויעיל המעניק ערך הן בסוג הפיתרון הביטוחי והן בריכוז של כל צרכי הלקוח תחת קורת גג אחת.

בטוח שאתם צריכים התאמה אישית

כרמים היא גוף מוביל בענף הביטוח, והודות למבנה ניהול חכם אנו פועלים בצורה גמישה ויצירתית כדי לקצר זמני תגובה ולהעניק ללקוחותינו מענה מהיר במגוון תחומים ואתגרים ביטוחיים ואישיים. הניסיון העשיר שלנו וההתמחות גם במוצרי ביטוח ייחודיים נותנת לכם מטריה מקצועית רחבה. כל מקרה מנותח לגופו, וכל ביטוח נתפר אישית בהתאם לצרכים שלכם, לפתרונות הקיימים בשוק ולהתאמה שאנחנו מבצעים עבורכם.

בטוח שאתם צריכים בית בעולם הביטוח

לצד השירות ללקוחותינו, מטפחת כרמים את קהל הסוכנים והסוכנות ומאפשרת להם להגיע לרמה גבוהה של עצמאות ובכך להפחית את התלות בחברות הביטוח. הניסיון שלנו במגוון מוצרי ביטוח ועם קהל לקוחות רחב נותן לסוכנים ארגז כלים סופר מקצועי עם כל הידע והמחויבות כדי לסלול עבורם דרך של ביטחון, התפתחות אישית ועצמאות.

כרמים הינה סוכנות חיתום בהפקת פוליסות רכב, דירה ,עסקים, ביטוח חבויות וכן ביטוח פרוייקטים הנדסיים. לסוכנות כרמים עצמאות מוחלטת בהתאמה של עסקים ביטוחיים לחברות הביטוח איתן אנחנו עובדים.

כחלק מהמאמץ שלנו לגעת בכל תחום ביטוחי ולהתמקצע בו, מחזיקה כרמים ברישיון לעסוק בביטוח כמורשה לוידס. אנו פועלים בשוק הביטוח הלונדוני ומשיגים כיסויי ביטוח ייחודים מכל סוג שהוא ובהתאם לצרכי העסק.

בטוח שאתם צריכים שותף חזק

סוכנות כרמים פועלת מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה הגדולות בישראל, ומטפלת במחזור גבייה שנתי לא מבוטל. הסוכנות מספקת שירותים לאלפי מבוטחים ומאות מעסיקים, ארגונים וחברות מובילות במשק. בין לקוחות החברה ניתן למנות את אלטשולר שחם, קב' כימיקלים לישראל בניהם מפעלי ים המלח רותם אמפרט מגנזיום וכו, קב י.ש אחים יעקובי YSB,  אלי קרן תעשיות, עיסא חורי מפעלי מתכת, טחינת הנסיך, כץ משלוחים מכתשים, רותם תעשיות ועוד.

שאלת השאלות: ביטוח אישי או ביטוח ישיר?

אין ספק שהכניסה של חברות הביטוח הישיר והקמפיינים האגרסיביים העלו בפני רבים את הדילמה של בחירה בין גוף ישיר ולא אישי לבין סוכניות וסוכני ביטוח. מקובל לחשוב כי היתרון המרכזי של ביטוח ישיר הוא בנושא המחיר, שכן הסוכן גובה פרמיית ביטוח הנחסכת באפיק הביטוח הישיר. עם זאת, רבים היום מבינים כי גם במחיר וגם במימד האישי סוכן הביטוח מציע סל יתרונות עדיף על פני החברות הישירות. בכרמים אנחנו קוראים לזה ההבדל בין ביטוח אישי לביטוח ישיר. הנה מספר יתרונות:

  • התאמה אישית – סוכן ביטוח יודע להתאים עבורך את הביטוח המדויק שהכי נכון לך. לחברות הישירות אין את הכלים ואת הזמן למצוא בדיוק את חבילת הביטוח המתאימה ביותר עבורך.

  • אמינות ושירות – בעבודה מול סוכן אתה יודע בדיוק על מה אתה חותם, ואתה כמובן מכיר באופן אישי את האדם שידאג לך בזמנים הטובים ובזמנים הפחות טובים. בעיתות מצוקה הסוכן האישי שם, בניגוד למרכזי שירות לקוחות ענקיים בהם המבוטח הוא רק מספר במוקד.

מדוע אלפי מבוטחים ומאות חברות בוחרות בנו לשותף שלהם בעולם הביטוח?

יש לא מעט גופים שמעניקים פתרונות וכיסויים ביטוחיים. מה מייחד אותנו וגורם לאלפי לקוחות להשאר איתנו ולהמליץ עלינו? כמובן, אותם הדברים שמובילים אותנו כבר למעלה מ-20 שנה: מומחיות ושירות אישי.

  • הניסיון. כרמים היא סוכנות ביטוח ותיקה, יציבה וצומחת בבעלותו של משה אדרי, שמביא עימו ניסיון אדיר של למעלה מ-30 שנה בענף. הוותק שלנו תורם להתמחות שלנו. ככל שמתמודדים עם יותר מקרים צוברים ידע, ניסיון והבנה של תהליכים שמאפשרים לנו להעניק לכם את הטיפול המיטבי בביטוחים מורכבים, תביעות מסובכות וכדומה.
  • ההתמחות. כרמים מתמחה בכל סוגי הביטוח הקיימים: ביטוחים פנסיוניים (ביטוחי מנהלים, ביטוחי בריאות, קרנות השתלמות, קופות פיצויים, תכנון פרישה וכיו"ב), ביטוחי חיים (נכות, תאונות, מחלות קשות, וכיו"ב) ביטוחים מקצועיים וביטוחים כלליים (רכב, דירה, עסקים, וכיו"ב). לכרמים התמחות מיוחדת במערכי ביטוח מורכבים אותם אנו תופרים ומתאימים לצרכים הייחודיים של כל לקוח.
  • העצמאות. כרמים סוכנות לביטוח הינה ברוקר פרטי שאינו תלוי באף אחת מחברות הביטוח. עמדה זאת מאפשרת לנו להעניק את הפיתרון האובייקטיבי והנכון ביותר ללקוח, ללא קשר לגוף המבטח. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא וארוך שנים עם חברות הביטוח הגדולות במשק במטרה להתאים את הביטוח הנכון ביותר ולדאוג לכיסויים מיטביים.
  • היצירתיות. כרמים היא סוכנות הנמצאת בצמיחה מתמדת ובתהליכי למידה מתקדמים שהולמים את הקצב שבו טכנולוגיות משנות את העולם בו אנו חיים. אנו פועלים לפתח כלים אדפטיביים ודיגיטליים לסביבה הדינמית בה אנו חיים, על מנת לשפר את השירות והמומחיות שלנו. כרמים פועלת כדי להעניק פתרונות יצירתיים בארץ ובחו"ל ללקוחות ולסוכנים שלנו ולהציב רף חדש של סטנדרטיים בתחום הביטוח.
  • הנגישות. כרמים מפעילה עשרות סוכני וסוכנות ביטוח בכל רחבי הארץ ולכן נגישה אליך גיאוגרפית. משרדי החברה הראשיים נמצאים ברמת גן ובבאר שבע ומאפשרים ללקוחותינו להגיע אלינו בקלות ולהיפגש איתנו בכל נושא. למידע נוסף על ופרטים על מגוון הסניפים שלנו, לחצו כאן.

 

לחצו כאן לכתבה עלינו בדה מרקר >

מבין לקוחותינו

מפעלי ים המלח, רותם אמפרט, פריקלס, מפעלי תובלה, ארגון כבאים ארצי, מכתשים, כימיקלים לישראל, החברה לישראל וחברות פרטיות.

כיום "כרמים" מבטחת אלפי לקוחות במסגרת מקומות עבודה, מוסדות ופרטיים.

"כרמים" מייצגת את מרבית חברות הביטוח בישראל